Komplexní elektromontáže

a menší stavební práce

Naše firma se zaměřujeme se na komplexní elektromontáže v bytovém i průmyslovém sektoru. Realizujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, osvětlení, zabezpečovací - kamerové - přístupové systémy, ozvučení, systémy elektrického vytápění a jiné. Realizace na klíč i drobné opravy.

Provádíme také menší stavební práce.

byty domy komerční prostory průmyslové prostory rozvodny a trafostanice

Díky bohatému sortimentu služeb s námi vyřešíte téměř všechny své požadavky. I ty nejnáročnější.

Děláme vše poctivě a proto a Vám dáme 4 roky záruku na dílo.

Možnost splátek.

Aktuality

PF 2021

Všem našim obchodním partnerům a zákazníkům bychom chtěli touto cestou poděkovat za spolupráci v letošním roce a také popřát krásné svátky vánoční a úspěšný rok 2021.

02.10. 2020

Změna adresy!

Naše firma má od 3.10.2020 novou adresu:

Nevšová 24, 763 21 Slavičín


Naše společnost vnikla v roce 2019, ale v branži se náš tým pohybuje již spoustu let a za tu dobu jsme posbírali bohaté zkušenosti ve všech napěťových hladinách od slaboproudých vedení až po montáže velmi vysokého napětí. Vlastníme veškerá oprávnění pro vykonávání všech našich služeb a jsme držiteli mnoha certifikátů, díky kterým je náš sortiment tak bohatý. Neustále se zdokonalujeme a monitorujeme trh, aby jsme vždy drželi krok s dobou.

Společnost Blik Elektro s.r.o. se vyvinula z původní firmy ELEKTRO FUSEK (Vojtěch Fusek) a drží za ní veškeré záruky.

Provádíme práce v rozsahu od drobných oprav po kompletní dodávky výše uvedených služeb a produktů převážně ve Zlínském kraji, ale také po celé ČR.

Nabízíme férové jednání, kvalitně odvedenou práci, levný materiál, rychlé řešení poruch, pomoc s výběrem vhodných komponentů, zastoupení u distributora a také případné zprostředkování dalších služeb i v jiných oborech.

Nebojte se zavolat, nebo poptat co potřebujete. Rozpočty děláme i na drobné opravy, takže cenu budete znát dopředu.

gg

Těšíme se na spolupráci!