komplexní elektromontáže

jsme elektrikáři z Valašska!

projekce - rozpočty - materiál - montáž - revize - servis

Naše firma se zaměřuje na komplexní elektromontáže v rozsahu od drobných oprav po kompletní řešení všech našich služeb převážně ve Zlínském kraji.

Díky bohatému sortimentu služeb s námi vyřešíte téměř všechny své požadavky. I ty nejnáročnější.

Děláme vše poctivě a proto a Vám dáme 4 roky záruku na dílo.

Možnost splátek.

Aktuality

27.06. 2020

Hledáme elektrikáře. Živnostníky na spolupráci, případně zaměstnance. Ideálně z okolí Slavičína a Val. Klobouk. Také přijmeme letní brigádníky (ideálně elektrikáře po vyučení - možnost praxe a následného zaměstnání) - základní technická zručnost nutná (práce s elektrickým nářadím - vrtačka, bruska, kladivo, a jiné). Volejte na 732 346 278, případně pište na info@blikelektro.cz

16.06. 2020

Hledáme elektrikáře. OSVČ na spolupráci, případně zaměstnance. Vyhláška 50 podmínkou, řidičský průkaz sk.B výhodou. Ideálně z okolí Slavičína nebo Valašských Klobouk. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Naše společnost letos oslavila teprve 1. narozeniny, ale v branži se náš tým pohybuje již spoustu let a za tu dobu jsme posbírali bohaté zkušenosti ve všech napěťových hladinách od slaboproudých vedení až po montáže velmi vysokého napětí. Vlastníme veškerá oprávnění pro vykonávání všech našich služeb a jsme držiteli mnoha certifikátů, díky kterým je náš sortiment tak bohatý. Neustále se zdokonalujeme a monitorujeme trh, aby jsme byli schopni vždy nabídnout jen to nejlepší.

Společnost Blik Elektro s.r.o. se vyvinula z původní firmy ELEKTRO FUSEK (Vojtěch Fusek) a drží za ní veškeré záruky.

Provádíme práce v rozsahu od drobných oprav po kompletní dodávky výše zmíněných služeb a produktů převážně ve Zlínském kraji, ale také po celé ČR.

Nabízíme férové jednání, kvalitně odvedenou práci, levný materiál, rychlé řešení poruch, pomoc s výběrem vhodných komponentů, zastoupení u distributora a také případné zprostředkování dalších služeb i v jiných oborech.

Nebojte se zavolat, nebo poptat co potřebujete. Rozpočty děláme i na drobné opravy, takže cenu budete znát dopředu.

gg

Těšíme se na spolupráci!