Komplexní elektromontáže

a menší stavební práce

Naše firma se zaměřujeme se na komplexní elektromontáže v bytovém i průmyslovém sektoru. Realizujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, osvětlení, zabezpečovací - kamerové - přístupové systémy, ozvučení, systémy elektrického vytápění a jiné. Realizace na klíč i drobné opravy.

Provádíme také menší stavební práce.

byty domy komerční prostory průmyslové prostory rozvodny a trafostanice

Díky bohatému sortimentu služeb s námi vyřešíte téměř všechny své požadavky. I ty nejnáročnější.

Děláme vše poctivě a proto a Vám dáme 4 roky záruku na dílo.

Možnost splátek.

Aktuality

02.10. 2020

Změna adresy!

Naše firma má od 3.10.2020 novou adresu:

Nevšová 24, 763 21 Slavičín

27.06. 2020

Hledáme elektrikáře. Živnostníky na spolupráci, případně zaměstnance. Ideálně z okolí Slavičína a Val. Klobouk. Také přijmeme letní brigádníky (ideálně elektrikáře po vyučení - možnost praxe a následného zaměstnání) - základní technická zručnost nutná (práce s elektrickým nářadím - vrtačka, bruska, kladivo, a jiné). Volejte na 732 346 278, případně pište na info@blikelektro.cz


Naše společnost letos oslavila teprve 1. narozeniny, ale v branži se náš tým pohybuje již spoustu let a za tu dobu jsme posbírali bohaté zkušenosti ve všech napěťových hladinách od slaboproudých vedení až po montáže velmi vysokého napětí. Vlastníme veškerá oprávnění pro vykonávání všech našich služeb a jsme držiteli mnoha certifikátů, díky kterým je náš sortiment tak bohatý. Neustále se zdokonalujeme a monitorujeme trh, aby jsme byli schopni vždy nabídnout jen to nejlepší.

Společnost Blik Elektro s.r.o. se vyvinula z původní firmy ELEKTRO FUSEK (Vojtěch Fusek) a drží za ní veškeré záruky.

Provádíme práce v rozsahu od drobných oprav po kompletní dodávky výše zmíněných služeb a produktů převážně ve Zlínském kraji, ale také po celé ČR.

Nabízíme férové jednání, kvalitně odvedenou práci, levný materiál, rychlé řešení poruch, pomoc s výběrem vhodných komponentů, zastoupení u distributora a také případné zprostředkování dalších služeb i v jiných oborech.

Nebojte se zavolat, nebo poptat co potřebujete. Rozpočty děláme i na drobné opravy, takže cenu budete znát dopředu.

gg

Těšíme se na spolupráci!